ЖІНКА Вівторок, 14.05.2024, 06:22

| | | | http://ginka.ucoz.ua/ Гость | "Гости" Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Тестовый раздел » Тестовый форум » Де можна купити вишиванку?
Де можна купити вишиванку?
lydmula8888Дата: П`ятниця, 23.02.2024, 01:12 | Повідомлення # 1
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Всім привіт! Я дуже хочу собі придбати красиву вишиванку, але у звичайних магазинах її не знаходжу. Порадьте мені онлайн магазин, в якому гарний вибір вишиванок, та щоб ціни на них були не дуже високі.
 
olesiaДата: П`ятниця, 23.02.2024, 01:16 | Повідомлення # 2
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Вишиванка це можна сказати моя любов з першого погляду, я маю їх цілу колекцію. Якщо бажаєш, можу тобі залишити координати на інтернет-магазин, де величезний вибір дуже красивих вишиванок, і ціни там справді дуже лояльні.
 
lydmula8888Дата: П`ятниця, 23.02.2024, 01:18 | Повідомлення # 3
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Я вже передивлялась різні варіанти вишиванок, поки ще думаю яку саме обрати. Можливо ти мені порадиш гарну білу вишиванку? А також хочу тебе попросити, щоб ти залишила мені посилання на магазин, де її можна придбати.
 
olesiaДата: П`ятниця, 23.02.2024, 01:27 | Повідомлення # 4
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Дуже красивою являється жіноча вишиванка Ріжки https://kram.kr.ua/zinki/bluza-dovgi/ яку можна придбати в інтернет-магазині Крамниця вишитого одягу. Вишиванка складається 100% з бавовни, тому вона дуже приємна до тіла, має гарний вигляд, і дуже не погано носиться. Особливий нюанс цієї вишиванки - вишивка. Традиційний геометричний орнамент, додає їй стилю.

Її можна носити як на різні святкові заходи, так і в повсякденному житті, наприклад до джинсів. Є в багатьох розмірах, тому ти точно зможеш підібрати по своїм параметрам. Плюс ціна на неї досить хороша, і якість сорочки висока.
 
vvvc360workДата: Неділя, 07.04.2024, 13:33 | Повідомлення # 5
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Хочу
 
Форум » Тестовый раздел » Тестовый форум » Де можна купити вишиванку?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024